Citáty na téma dobro

Stránka s citáty o dobru přináší inspirativní a motivující slova od významných osobností z různých oblastí. Tyto citáty nás povzbuzují k jednání a myšlení v souladu s principy dobra, ať už ve vztazích s lidmi, ve společnosti nebo v našem vlastním životě. Procházejte tuto sbírku citátů a nechte se inspirovat k tomu, abyste přinášeli do světa více dobra a pozitivní energie.

Nikdo mne nepřiměje, abych hlasoval pro věc, kterou pokládám za špatnou, jen proto, abych dosáhl něčeho, co se mi jeví jako dobré.
Abraham Lincoln

Počínám si, jak nejlépe dokážu a jak nejlépe umím, a hodlám v tom pokračovat až do konce. Budu-li pak shledán dobrým, nic z toho, co kdy bylo řečeno proti mně, nebude mít význam. Budu-li shledán špatným, nepomůže mi ani deset andělů přísahajících, že jsem byl v právu.
Abraham Lincoln

Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení

Citáty mají jedinečnou schopnost přinášet člověku mnoho hodnotných darů. Jsou to krátké, silné výroky, které obsahují moudrost, inspiraci nebo pravdy o lidském životě. Někteří lidé je považují jen za slova na papíře, ale pro mnoho z nás jsou citáty cennými průvodci na naší cestě životem.

Doporučujeme:

www.nejlepsicitaty.cz