Citáty – kouření

Nejlepší a oblíbené Citáty o kouření přináší inspirativní a provokativní výroky, které se týkají tématu kouření a jeho dopadu na naše zdraví a životní prostředí. Zde naleznete různorodé citace od významných osobností, které vás pobídnou k zamyšlení nad negativními důsledky tohoto nezdravého a návykového zlozvyku. Bez ohledu na to, zda jste kuřák, bývalý kuřák nebo nepříznivcem kouření, tyto citáty vám přinesou nový pohled na tuto problematiku a podpoří vaše rozhodnutí žít zdravěji.

Dočetl jsem se, že kouření doutníků škodí zdraví. Tak jsem se rozhodl, že přestanu číst.
Winston Churchill

Doutník – páchnoucí nať z plevele, která má na jednom konci oheň, na druhém blázna.
Abraham Lincoln

Kouření ohlupuje. Způsobuje neschopnost myslet a básnit. Je také jen pro lenochy, kteří mají dlouhou chvíli, kteří třetinu života prospí, třetinu probendí jídlem a jinými nutnými nebo zbytečnými věcmi, a pak nevědí, co si mají počít s poslední třetinou.
Johann Wolfgang Goethe

Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat.
Sigmund Freud

Ženy jsou ženy, ale dobré cigárko, to je pokouřeníčko.
Mark Twain

Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení

Citáty mají jedinečnou schopnost přinášet člověku mnoho hodnotných darů. Jsou to krátké, silné výroky, které obsahují moudrost, inspiraci nebo pravdy o lidském životě. Někteří lidé je považují jen za slova na papíře, ale pro mnoho z nás jsou citáty cennými průvodci na naší cestě životem.

Doporučujeme:

www.nejlepsicitaty.cz