Citáty – zlo

Nejlepší a oblíbené Stránka s citáty o zlu přináší inspirativní a provokativní výroky, které se zaměřují na téma zla a jeho různých podob. Zde naleznete citáty od filozofů, spisovatelů, politiků a dalších osobností, které vám pomohou lépe porozumět povaze zla a jeho dopadu na lidskou společnost. Bez ohledu na to, zda se zabýváte filozofií, psychologií nebo etikou, tyto citáty vám poskytnou nové perspektivy a podněty k hlubšímu zamyšlení nad tím, jak se zlo projevuje ve světě a jak s ním můžeme bojovat.

Nikdo mne nepřiměje, abych hlasoval pro věc, kterou pokládám za špatnou, jen proto, abych dosáhl něčeho, co se mi jeví jako dobré.
Abraham Lincoln

Počínám si, jak nejlépe dokážu a jak nejlépe umím, a hodlám v tom pokračovat až do konce. Budu-li pak shledán dobrým, nic z toho, co kdy bylo řečeno proti mně, nebude mít význam. Budu-li shledán špatným, nepomůže mi ani deset andělů přísahajících, že jsem byl v právu.
Abraham Lincoln

Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení

Citáty mají jedinečnou schopnost přinášet člověku mnoho hodnotných darů. Jsou to krátké, silné výroky, které obsahují moudrost, inspiraci nebo pravdy o lidském životě. Někteří lidé je považují jen za slova na papíře, ale pro mnoho z nás jsou citáty cennými průvodci na naší cestě životem.

Doporučujeme:

www.nejlepsicitaty.cz