Citáty – čas

Nejlepší a oblíbené Čas, neúprosný průvodce našich životů, je tématem, které nás provází od nepaměti. Na této stránce naleznete citáty od slavných osobností, filozofů, spisovatelů a myslitelů, kteří se zabývali esencí a významem času. Prozkoumejte moudrost a reflexi na to, jak čas ovlivňuje naše vnímání minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Každý citát otevře nové pohledy na prolínání okamžiků a věčnosti a pomůže nám lépe porozumět nádhernému, avšak neuchopitelnému fenoménu, kterým čas bezpochyby je. Připravte se na inspiraci a hluboké zamyšlení o neustálém toku času a jeho vlivu na lidskou existenci.

Čas má plné kapsy překvapení.
Jan Werich

Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeho je žít naplno a s radostí? Teď jsem zavřený v rakvi a je příliš pozdě vrátit se zpátky a prokazovat odvahu, kterou jsem neměl.
Paulo Coelho

Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Albert Einstein

Citáty a výroky slavných osobností, pořekadla, přísloví a lidová rčení

Citáty mají jedinečnou schopnost přinášet člověku mnoho hodnotných darů. Jsou to krátké, silné výroky, které obsahují moudrost, inspiraci nebo pravdy o lidském životě. Někteří lidé je považují jen za slova na papíře, ale pro mnoho z nás jsou citáty cennými průvodci na naší cestě životem.

Doporučujeme:

www.nejlepsicitaty.cz